Private Tailor-Made Istanbul Tour

15% Off
Daily Tour 8 hours Availability: 2019-01-01
İstanbul, Türkiye Istanbul

Özel rehberli, 1 veya 2 günlük özel bir turnede sizi en çok ilgilendiren İstanbul’un manzaralarını görün. Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, Kapalı Çarşı, Ayasofya ve Yerebatan Sarnıcı gibi Bizans ve Osmanlı imparatorluklarından anıtlara hayret edin.

 

 


[Su_row]

DEPARTURE TIME [/ su_column]

istediğiniz zaman. [/ su_column]

[/ Su_row]


[Su_row]

DAHİLDİR [/ su_column]

  • 1 veya 2 günlük tur
  •  Özel lisanslı rehber
  •  Otelden ya da limandan alma ve bırakma

[/ Su_list]

[/ Su_column]

[/ Su_list]

[/ Su_column]

[/ Su_row]


[Su_row]

DAHİL DEĞİLDİR [/ su_column]

  • Tüm giriş ücretleri
  •  Öğle yemeği
  •  taşımacılık
  • Profesyonel rehber

[/ Su_list]

[/ Su_column]

[/ Su_row]


 

Ne bekleyebileceğinizi

 

Özel rehberli, 1 veya 2 günlük özel bir turnede sizi en çok ilgilendiren İstanbul'un manzaralarını görün. Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, Kapalı Çarşı, Ayasofya ve Yerebatan Sarnıcı gibi Bizans ve Osmanlı imparatorluklarından anıtlara hayret edin.

 

  • İlgi alanınıza uygun bir İstanbul turu oluşturun

  • Sultanahmet Camii'nin mavi İznik çinisine hayran kalın

  • Bizans ve Osmanlı imparatorluklarından anıtlara hayret edin

[/ Su_list]

       FİYAT LİSTESİ

 

 

 

kişilik Fiyat
1-2 90 € kişi başı
3-4 50 € kişi başı
5-6 Kişi başı 40 €
17-8 Kişi başı 35 €
9-10 Kişi başı 35 €
11-15 Kişi başı 35 €

 

Ismarlama bir gezi turuyla İstanbul’u kendi çıkarlarınıza göre keşfedin. Lisanslı bir rehber otelinizde veya limanda buluşur ve sizi görmek istediğiniz manzaralara götürür.

Sultanahmet Camii’nin ikonik çinileri ve minarelerine hayret edin ya da Ayasofya’nın mozaikleri ile gözlerinizi ziyafet çekin. Kapalıçarşı turnesinde dünyanın en büyük (ve en eski) kapalı çarşısını yenmeyi seçti. Yerebatan Sarnıcı’nı görün ya da Osmanlı sultanlarının son İmparatorluk konutunu ve 400 yıl boyunca Yüksek İcra ve Yargı Konseyinin yerini görmek için Topkapı Sarayı’na gidin. Rehberiniz, tüm İstanbul’u 1 veya 2 gün içinde gördüğünüze memnun kalmanız için size uygun bir güzergah oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Istanbul, a fascinating city built on two Continents, divided by the Bosphorus Strait. This is one of the greatest cities in the world where you can see a modern western city combined with a traditional eastern city, it's a melting pot of many civilizations and different people. Istanbul was also announced by the European Union as the 2010 European Capital of Culture. From the foundation of Byzantium in the 7th century BC until today, Istanbul held always an important role in the history of humanity in this part of the world. Everybody wanted to gain control of this area because of its strategic location; Empires were born here on the ashes of previous ones. Since the Republic in 1923, Istanbul continued to grow and today it boosted its population over 14 million people living in this spread out city. This makes Istanbul the largest city of Turkey and one of the biggest cities in the world.
Total: $0.00 From $0.00 /person

( Please select date and time before select people )

Out of stock

× $0.00 = $0.00

Exceed the maximum number of people for this tour. The number of seats available is 10

Other Tours

× hello